PRO ŘIDIČE / FOR DRIVERS

!!!AKTUÁLNĚ!!!

Nejezděte na vlastní pěst a vyčkejte na zavolání/sms/email konkrétní osoby nebo koordinátora!!!

Pokud se Vám na základě tabulky ozve přímo někdo z Ukrajiny a domluvíte se s ním, prosíme napište nám zprávu na +420739966157 (nevolejte, sms nebo whatsapp). Skrze odkaz, který Vám po registraci přijde do emailu, můžete smazat svůj záznam nebo změnit datum odjezdu, pokud chcete jet znovu.

Toto je tabulka pro dobrovolníky, kteří jízdu nabízejí zadarmo. Dostávají se k nám info z hranic, že si někteří řidiči říkají o peníze. S takovými nechceme mít nic společného. Buďte solidární !!


Vyplňte formulář, vše se zapíše do této tabulky, po té se s vámi spojí potřební lidé nebo koordinátor. 

Vaše jméno a telefonní číslo je na této stránce veřejně přístupné – formulář tedy vyplńte jenom v případě, že Vám to nevadí. 

Pojedete pro předem domluvené konkrétní pasažéry. Pokud nebudou mít dopředu zajištěné ubytování, zde najdete informace, kam je odvést po příjezdu do ČR a jak jim pomoci: Manuál pro řidiče


Pojedete pro konkrétní lidi na hranice s Ukrajinou a odvezete je na konkrétní předem domluvené místo, kde budou ubytovaní. Vyplňte formulář, vše se zapíše do této tabulky, po té se s vámi spojí potřební lidé nebo koordinátor. Snažíme se o to, aby každý uprchlík už měl zároveň zajištěné bydlení. Jedná se o dočasnou pomoc, než se zmátoří neziskovky a stát.

(Pozor – údaje jsou zveřejněny a mohou být zneužity. Zadání údajů je na vlastní nebezpečí – přístup k tabulce není limitován.)

Please don’t drive to the borders if you haven’t been contacted by a coordinator or a person in need directly! If you are contacted by someone directly and you agree on a ride, please let us know on +420739966157 (text message or whatsapp, please don’t call). 

This is a volunteer initiative and we do this for free. We have been informed that some people ask for money for the drives – we don’t agree with this. We help people in need, we don’t offer paid services. Do not register if you want to offer a paid service. 


You´ll come for specific people on borders and drive them to shelter. Fill this form. Everything goes to this sheet, after that you will be contacted by coordinator.(Warning – data will be published on the website. Fill the form only if you are ok with that! You may also be contacted by the refugees or their families directly. )

Тут ви знайдете список водіїв, які можуть приїхати за вами. Якщо в колонці «СТАН» написано «заповнено», в автівці вже немає вільних місць, тож не телефонуйте водієві.

Jedu pro uprchlíky na hranice s Ukrajinou / Їду за біженцями на український кордон

Pozor - údaje jsou zveřejněny a mohou být zneužity. Zadání údajů je na vlastní nebezpečí - přístup k tabulce není limitován. / Warning - data will be published on the website. Fill the form only if you are ok with that!
Pro případ, že bychom vás potřebovali hromadně obeslat s nějakým infem. / For the case of need to send you the group e-mail.
Kliknutím vpravo na ikonu kalednáře zobrazíte kalendář. / Click on the calendar icon on the right side to display the calendar.